Salut Sağlık Ürünleri San. Tic. A.Ş., 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden beri kaliteli ve butik üretim yaparak tüm iş ortaklarına optimal çözümler sunmaktadır. SALUT, AR-GE çalışmaları ve yenilikçi iş modelleriyle yurt içi ve yurt dışında alanında ön plana çıkan firmalardan biridir. Sağlıklı ve mutlu nesiller için üretmek ve bu sorumluluk bilinciyle hareket etmek şirketimizin temel kuruluş felsefesidir.

Şirketimizin ana faaliyet konusu sterilizasyon rulosu, sterilizasyon zarfları ve kolostomi torbalarıdır. Bu ürünlerimize ek olarak, endüstriyel alanda wrap kağıt ve medikal kağıt temini konusunda iş çözümleri sunmaktayız. Bu noktada sektörünün global pazardaki en büyük oyuncularından biri ile iş birliği içerisindeyiz.

Tüm ürünlerini kalite güvence sistemi çerçevesinde üreten SALUT, ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 11140-1: 2017 ve EN 868-5: 2018 kalite belgelerine sahiptir. Firmamız, CE markalaması ile ve kalite belgeleri ile medikal cihaz yönetmeliğinin tüm gereklerini yerine getirdiğini kanıtlamıştır. Tüm bunlara ek olarak, firmamızda üretilen her ürün akredite kuruluşlar tarafından test edilerek denetlenmektedir.

Rekabetçi gücümüz, kalite anlayışımız ve yenilikçi iş modellerimiz ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmekte ve global arenada ülkemizi ürünlerimizle temsil etmekten gurur duymaktayız.